همه كالاهاي ارائه شـــده در اين فـروشگاه،حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع ذيصلاح مي باشد. همچــنين تمامي فعاليتهاي اين سايت تابع مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد. در هرمعامله از راه دور مصرف کننده بايد حداقل 7 روز کـاري وقت براي انصراف از قبول خود بدون تحمل جــريمه و يا ارائه دليل داشته باشد در زمينه کــالا تنـها هزينه تحميلي بر مصرف‌کننده، هزينه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.
 
 
Center  
 
Center  

خريد مجموعه كامل ارباب حلقه ها و هابيت

خريد مجموعه كامل ارباب حلقه ها و هابيت

نام مجموعه: سري كامل ارباب حلقه ها + سري كامل هابيت|
سال ساخت:2001 تا 2015، نيوزيلند، آمريكا|
كارگردان: پيتر جكسون |
فرمت: Dvd-Vob|
كيفيت:عالي|
زبان:دوبله فارسي |
تعداد قسمتها:6 قسمت|
ميانگين هر قسمت:160 دقيقه|
تعداد دي وي دي:6 عدد|
توضيحات:كيفيت عالي بدون آرم شبكه، محصول اختصاصي فروشگاه|

 

 

 

 

 

 

 

 

 


توضيحات:

ارباب حلقه ها را مي توان به جرأت يكي از برترين هاي تاريخ سينماي جهان نام نهاد. چيزي كه گرفتن 17 جايزه اسكار توسط اين فيلم، آن را تأييد مي كند. داستان ارباب حلقه ها بر مبنايي رماني با همين نام ساخته شده است. رماني كه توسط جي.آر.آر.تالكين نوشته شد و مخاطبان بسياري پيدا كرد. تا اينكه پيتر جكسون در سال 2001 تصميم گرفت اين شاهكار هنري را به پرده سينماها بكشاند و اتفاقاً در اين زمينه بسيار موفق بود. به طوري كه در فاصله سالهاي 2001 تا 2003 توانست سه گانه اين فيلم را تمام كند و در رده سيزدهمين فيلم تاريخ سينما قرار گيرد.

داستان ارباب حلقه ها با وجود مدت طولاني اش، هيچگاه خسته كننده و كسالت آور به نظر نمي آيد و تا آخر فيلم داراي كش و قوس هاي فراواني مي باشد. چيزي كه در هابيت مشاهده نشد.

ارباب حلقه ها يك فيلم حماسي تخيلي به حساب مي آيد كه با استفاده از قدرت تخيل بسيار بالاي نويسنده توانسته به اوج هايي برسد كه بيننده را پاي پرده سينما و يا صفحه جادويي ميخكوب مي كند.

قسمت اول اين فيلم با نام ياران حلقه ساخته شد و بسيار بسيار مورد توجه قرار گرفت. پس از آن قسمت دوم كه زمان طولاني تري داشت با نام دو برج ساخته شد و در انتها قسمت سوم با نام بازگشت پادشاه بر پرده سينما رفت و تا سال 2003 توانست لقب ششمين فيلم پر فروش دنيا را از آن خود كند.

 

 

 

 

 

 

اكنون با هم تيتراژ ابتدايي فيلم ارباب حلقه ها، ياران حلقه را مي خوانيم:

همه چيز با ساختن حلقه ها شروع شد.سه حلقه به الف ها، که از همه ی اقوام دانا تر و باهوشتر و عاقلتر بودند.۷ حلقه به اربابان كوتوله ها، که ذهنی هشيار داشتند و سازندگان غارها بودند و بالاخره ۹ حلقه، به قوم انيس ها كه بيش از هر چيز تشنه قدرت هستند، هديه شد. در هر يك از اين حلقه ها، اراده و نيروي لازم براي حكومت گردآمده بود. ولي همه فريب خورده بودند.زيرا حلقه ديگري هم ساخته شده بود. در سرزمين موردور در ميان آتش كوهها سايرون فرمانرواي تاريكي مخفيانه يك حلقه اصلي ساخت تا با آن بقيه را كنترل كند و در اين حلقه، تمامي بي رحمي باطني اش براي غلبه كردن بر كليه موجودات را قرار داد. يك حلقه براي حكومت بر تمامي سرزمين هاي آزاد. زمينها پشت سر هم  در اثر قدرت حلقه سقوط كردند ولي بعضي ها مقاومت نشان دادند.

آخرين ارتش متحد انيس ها و الف ها عليه نيروي موردور برخاسته و در دامنه هاي كوه نابودي براي آزادي زمين وارد جنگ شد.

پيروزي نزديك بود...

ولي حلقه قدرت فناناپذير بود...

در اين لحظه هنگامی که همه اميدشان را از دست داده بودند ايزيلدور پسر پادشاه، شمشير پدرش را برداشت ...

سائرون دشمن مردم آزاد زمين مغلوب شده بود. حلقه به ايزيلدور كه تنها همين يك فرصت را داشت كه براي هميشه شيطان را نابود كند رسيده بود. ولي قلب انسانها به راحتي فاسد مي شود و حلقه قدرت از خود اراده دارد...

او به ايزيلدور خيانت كرده و باعث مرگش شد و چيزهايي كه نبايد از ياد مي رفتند، فراموش شدند. تاريخ به افسانه پيوست و افسانه اسطوره شد و به مدت 2500 سال هيچكس از حلقه اطلاعي نداشت. تا اينكه يك روز بر حسب اتفاق، حلقه صاحب جديدي را به دام خودش گرفتار كرد. موجودي به نام گالم، حلقه را به غارهايي كه در اعماق كوههاي مه آلود بود، برد و در آنجا قدرت حلقه مانند خوره وجود او را در بر گرفت...

حلقه عمري طولاني براي گالم به ارمغان آورد و به مدت 500 سال ذهن او را مسموم كرد و در تاريكي غار به انتظار نشست. ظلمت دوباره جنگل دنيا را فرا گرفت و شايعه هايي از وجود يك سايه در شهر به گوش رسيد. زمزمه هايي از يك ترس گمنام و حلقه قدرت متوجه شد كه دوباره وقت قدرت نمايي است. بنابراين گالم را ترك گفت. ولي اتفاقي افتاد كه حلقه قصد آن را نداشت. موجودي كه به هيچ وجه تصورش نمي رفت آن را پيدا كرد. هابيتي به نام بيلبو بگينز از منطقه شاير. به زودي زماني فرا خواهد رسيد كه هابيت ها سرنوشت حلقه را تعيين خواهند كرد...


۶۰ سال بعد بيلبو حلقه را به وارثش فرودو بخشيد و هابيتون را به سمت ريونل ترک کرد.گندالف دوست جادوگر بيلبو متوجه شد که اين همان حلقه است پس فرودو مامور شد تا حلقه را به ريوندل شهر الف ها ببرد در اين سفر سام پیپين و مری او را همراهی کردند. در تمام راه نه سوار سياه در همه جا به دنبال انها بودند تا اين که انها با استرايد(آراگورن)وارث ايزيلدور و تاج و تخت گوندور اشنا شدند و اراگورن انها را به ريوندل برد.

در ريوندل در شورايی که لرد الراند ان را هدايت می کرد قرار شد که فرورد حلقه را به موردور ببرد و ان را در اتش کوه نابودی بياندازد.و قرار شد در اين سفر ۸ نفر به پشتيبانی او بروند:سام پیپين مری گندالف اراگورن لگولاس الف گيملی دورف و بورومير .

پس گروه سفر خود را به طرف کوه های مه الود اغاز کرد و انها بعد از مدتی به دروازه های موريا معدن قديمی دورف ها رسيدند در اين معدن گندالف با بالروگ موريا مبارزه و برای نجات جان حامل حلقه و ديگران خود را فدا کرد و همراه با بالروگ به پايين پرتاب شد.

از ان پس اراگورن راهنمايی گروه را بر عهده گرفت و انها را به جنگل های لورين رساند و فرودو انجا گلادريال را ملاقات کرد و در اينه ی او نگاه کرد...

بعد از ترک لورين گروه به طرف پايين رود اندوين قايق راند و در انجا يوروک هی هايی که برای گرفتن حلقه از طرف سارومان جادوگر امده بودند برومير را کشتند و مری و پیپين را به جای فرودو با خود بردند و از اين لحظه ياران از هم پاشيدند.

فرودو و سم به تنهايی به طرف موردور به راه افتادند و اراگورن و ۲ يارش گيملی و لگولاس برای نجات دو هابيت به راه افتادند انها رد يوروک هی ها را در سرزمين های روهان دنبال کردند و در انجا با ائومير پسر ائومند اشنا شدند و ائومير به انها خبر داد که انها شب قبل به دسته ی يوروک هی ها حمله و همه را کشته اند.

سه يار با نااميدی به طرف محل جنگ به راه افتادند و در انجا اراگورن رد هابيت ها را پيدا کرد که به درون جنگل فنگورن فرار کرده اند انها رد هابيت ها را دنبال کردند و در جنگل با کسی مواجه شدند که هيچ انتظارش را نداشتند.

گندالف سفيد کسی بود که انها در جنگل فنگورن ملاقات کردند و گندالف ماجرای تولد دوباره ی خود را برايشان تعريف کرد.

بعد از ان انها به ادوراس پايتخت روهان رفتند و پادشاه انجا تئودن را ملاقات کردند و گندالف او را از زير سلطه ی سارومان بيرون کشيد.سارومان لشکری از يوروک هی های قوی را برای نابودی انسان ها به روهان فرستاد و تئودن مردم خود را در گودی هلم پنهان کرد و جنگ اغاز شد.

بعد از نبرد بسيار و کمک ناگهانی گندالف لشکر يوروک هی ها شکست و عقب نشينی کرد.

از آن طرف دو هابيت با انت ها روبرو شدند و بعد از اصرار زياد آنها را به حمله به ايزنگارد محل استقرار سارومان واداشتند.و انت ها به ايزنگارد حمله کردند و انجا را از وجود ارک ها پاک کردند

از ان طرف فرودو و سام راه خود را ميان کوه های امين مويل گم کردند و متوجه شدند که گالوم انها را دنبال می کند پس شبی او را اسير کردند و قرار شد گالوم انها را به طرف دروازه های سياه ببرد..اما هنگامی که به دروازه های سياه رسيدند متوجه شدند که از ان به شدت محافظت می شود و امکان عبور از ان وجود ندارد.

پس گالوم به انها گفت که راهی را بلد است که می تواند انها را مستقيم به درون ديواره های موردور ببرد در راه فارامير برادر برومير پسر دنه تور و کاپيتان گوندور انها را اسير کرد و انها را به گوندور برد اما هنگامی که متوجه شد که فرودو چه چيزی را حمل می کند زندگيشان را به شان داد و انها به راهنمايی گالوم به راه افتادند...


و اما هابيت

پروژه عظیم « هابیت » در اولین قسمت خودش تحت عنوان « هابیت « یک سفر غیرمنتظره » به اکران عمومی درآمد و طرفدران « ارباب حلقه ها » این فرصت را پیدا کردند که فیلم محبوبشان را اینبار از زاویه ای دیگر و روایتی متفاوت مشاهده کنند.

« هابیت » داستان یک هابیت کوچک به نام بیلبو ( مارتین فریمن ) می باشد که به خوشی و خرمی در سرزمین شایر، در حال گذران ایام می باشد. او در این مکان سبز و دوست داشتنی، زندگی آرامی دارد و به نظر می رسد که زندگی به کام باشد. اما وقتی که وی با یک جادوگر به نام گاندولف ( ایان مک کلن ) و سیزده کوتوله ملاقات می کند، مسیر زندگی راحتش دستخوش تغییراتی می شود. گاندولف و یارانش به رهبری یک جنگجوی قدرتمند به نام ثورین ( ریچارد آرمیتج ) ، در جستجوی بازپس گیری پادشاهی کوتوله ها هستند و برای اینکار می بایستی با یک اژدهای مهیب به نام اسماگ، مبارزه کنند.

اما در کمال تعجب، بیلبو که فردی ترسو می باشد، با این گروه همراه می شود و این بر خلاف خواسته اعضای گروه است که معتقدند او توانایی جنگجو بودن را ندارد. با اینحال گاندولف با اصرار بر اینکه او می تواند به گروه کمک کند، وی را با خود همراه می کند. این گروه در سفر با موجودات مختلفی از جمله اُرگ ها و غول ها و جن ها برخورد می کنند و البته بیبلو بزودی به موجودی به نام گالوم ( اندی سرکیس ) می رسد که...

« هابیت : یک سفر غیرمنتظره » ، روایتی شبیه به آنچه که در سری « ارباب حلقه ها » شاهدش بودیم، دارد اما نه با آن کیفیت و وسواسی که از پیتر جکسون انتظار می رفت. « ارباب حلقه ها » کتابی قطور بود که به راحتی می شد آن را تبدیل به چند فیلم سینمایی دنباله دار کرد و جزییات فراوانش را در بهترین فرم سینمایی، به مخاطب ارائه داد. اما کتاب « هابیت » به هیچوجه پتانسیل تبدیل شدن به یک اثر سه گانه را ندارد و از این رو متاسفانه « هابیت : یک سفر غیرمنتظره » در اواسط داستان، تا حدودی خسته کننده می شود. پیتر جکسون در ساخت « هابیت » تلاش کرده عناصر موفق سری « ارباب حلقه ها » را بار دیگر در این فیلم احیاء کند و مواردی را هم شخصاً به « هابیت » اضافه کرده، اما نتیجه کار کند بودن ریتم فیلم و ملال آور شدن آن در ادامه داستان بوده است.

البته مشخصاً کارگردانی عالی پیتر جکسون مخصوصاً در صحنه های بزرگ و عظیم، به اندازه کافی درخشان و چشم نواز است که ما را به یاد شاهکارش یعنی « ارباب حلقه ها » بیندازد ، اما عاملی که باعث می شود تماشاگر نتواند لذت کافی را از داستان « هابیت » ببرد، همان ریتم کند و اصرار بر سه گانه بودن این داستان است که ضربه ای اساسی بر پیکره فیلم وارد آورده و بیش از اندازه آن را کش دار کرده است. پیتر جکسون با اصرار عجیبی، حدود 40 دقیقه از مدت زمان ابتدایی فیلم را صرف شادی و پایکوبی کوتوله های داستان در خانه بیلبو کرده که هیچ دلیلی برای اختصاص دادن این مدت زمان به این موضوع وجود ندارد. این مشکل حتی زمانی که اعضای گروه به سمت هدف رهسپار می شوند نیز به چشم می خورد که تماشای طولانی مدت پیاده روی بازیگران فیلم، از جمله آن است. شاید بهتر می بود که داستان « هابیت » حداقل در دو قسمت روانه سینما می شد تا این ریتم کسل کننده ، تصویرسازی زیبا و جلوه های بصری فوق العاده فیلم را تحت تاثیر قرار ندهد.

« هابیت » البته مشکل دیگری هم در بخش تصویر دارد و آن نحوه فیلمبرداری اش می باشد. یکی از بحث ها های داغی که تا پیش از اکران « هابیت » در رسانه های مختلف مطرح بوده ، تکنیک تصویربرداری 48 فریم بر ثانیه بوده که پیتر جکسون تاکید شدیدی بر استفاده از آن داشت. جکسون در توضیح این تکنولوژی گفته بود که : « با استفاده از این تکنولوژی ، کیفیت تصاویر بالاتر می رود و ما شاهد صحنه های به مراتب طبیعی تری خواهیم بود که چشمها را آزار نخواهد داد» . اما آنچه که بر روی پرده سینماها نقش بسته، چیزی شبیه به مستندهای تلویزیونی است که حتی در هنگام دیالوگ گفتن شخصیت ها ، شبیه به ضبط ویدئوی پشت صحنه فیلم می شود! این فرم فیلمبرداری در لحظاتی ، باعث پرت شدن حواس تماشاگر و عدم تمرکز او بر تصویر می شود که اصلاً جالب نیست ( حداقل برای من نیست ) . با اینحال فیلمبرداری 48 فریمی، در سکانس هایی که در آن جلوه های ویژه خودنمایی می کنند، چشم نواز است چراکه ما شاهد کیفیت بهتر CGI هستیم که با لرزش کمتری در تصویر مواجعه می شوند. هیولاها و موجودات عجیب الخلقه ای که توسط کامپیوتر خلق شده اند، فکر می کنم برای اولین بار باشد که تا این حد شفاف و باورپذیر به تصویر کشیده شده اند و از این حیث، این تکنیک فیلمبرداری مزیت هایی هم داشته است. با اینحال هنوز معتقدم که در لحظات غیر کامپیوتری فیلم، مشکل فیلمبرداری 48 فریم بر ثانیه تا حد زیادی خودش را نشان می دهد به حدی که در لحظاتی تماشاگر را به یاد اجرای شوی زنده مجریان تلویزیونی می اندازد که اینبار با دیالوگ های شخصیت های داستان جایگزین شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 دسته :
برچسب ها : خريد مجموعه كامل ارباب حلقه ها و هابيت , خريد پستي مجموعه كامل ارباب حلقه ها , خريد پستي فيلم هابيت دوبله شده , خريد نسخه دوبله و با كيفيت ارباب حلقه ها و هابيت , king of the rings , ارباب حلقه ها , هابيت , دوبله فارسي , kharide arbab halgheha , kharide habit , habit
قيمت : 110,000 ريال
تخفيف : -
قيمت نهايي : 110,000 ريال

ارسال نظر

نظرات کاربران :

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.

» محصولات مرتبط


خريد مجموعه فيلمهاي ژان كلود ون دام
نام مجموعه:مجموعه كامل فيلمهاي ژان كلود ون دام| سال توليد: از 1985 تاكنون| فرمت:Dvd- Dat,Avi| كيفيت: بسيار خوب و عالي (640*480) | زبان: دوبله فارسي| تعداد فيلمها:24 فيلم| ميانگين زمان هر فيلم:90 دقيقه| تعداد دي وي دي:6عدد| توضيحات: لطفاً به فرمت فيلمها توجه كنيد|
قيمت : 125,000 ريال
خريد سري كامل فيلمهاي ترميناتور
نام مجموعه:كالكشن كامل فيلمهاي ترميناتور| سال توليد: از 1984 تا 2005| فرمت:Dvd- Vob| كيفيت: عالي| زبان: دوبله فارسي| تعداد فيلمها:4 فيلم| ميانگين زمان هر فيلم:100 دقيقه| تعداد دي وي دي:2عدد| توضيحات: سانسور شده|
قيمت : 58,000 ريال
خريد پكيج فيلمهاي دزدان دريايي كارائيب
نام مجموعه:كالكشن كامل دزدان دريايي كارائيب| سال توليد: از 2003 تا 2011| فرمت:Dvd- Vob| كيفيت: بسيار خوب| رزوليشن تصوير:640*480| زبان: دوبله فارسي| تعداد فيلمها:4 فيلم| ميانگين زمان هر فيلم:100 دقيقه| تعداد دي وي دي:2عدد| توضيحات: سانسور شده|
قيمت : 58,000 ريال
مجموعه كامل فيلم پدرخوانده دوبله فارسي
نام مجموعه:سري كامل فيلم پدر خوانده (God Father)| سال توليد: 1972 تا 1990| فرمت:Dvd-Vob| كيفيت: عالي| رزوليشن تصوير:720*480| زبان: دوبله فارسي| تعداد قسمتها:3 قسمت| ميانگين زمان هر فيلم:160 دقيقه| تعداد دي وي دي:3عدد| توضيحات:پخش در كليه Dvd Player ها|
قيمت : 75,000 ريال
با کلیک بر روی 1+ ما را در گوگل محبوب کنید
‪Google+‬‏